Effekten av kreativitet

Effekten av kreativitet

Effekt er vår drivkraft, og kreativitet er vårt verktøy – enten det er på kort sikt eller lang sikt. DRIVE McCANN lager kreativ og effektiv kommunikasjon som løser problemene til kundene.

Hvem er vi?

Hvem er vi?

DRIVE McCANN er en engasjert gjeng med fagentusiaster som drives av nysgjerrighet og ærgjerrighet. Våre medarbeidere har stor bredde i bakgrunn og kompetanse – alt for å sikre en komplett og treffsikker leveranse. Med god innsikt i bunn – og sterke, kreative idéer på toppen – lager vi reklame som folk snakker om, og som kundene ser gode resultater av.

Vi er opptatt av nære relasjoner og korte avstander. Derfor har hver kunde én ansvarlig rådgiver å forholde seg til, som kobler inn den spisskompetansen som trengs til oppgaven som skal løses. Vi setter kjapt og riktig i gang og kommer raskt, smidig og kostnadseffektivt i mål. Velkommen til DRIVE McCANN!

Jobber

Jobber

Fra det store merkevareløftet til den siste løp-og-kjøp-kampanjen –
alltid effekt og kreativitet. Her er noen av våre jobber:

Diamantkampanje20190325130709
Citroën C320190325124407
Tine – Bestemødre20190325122636
MILLS KAVIAR20190325121926
Ny profil og kampanjer for SHOEDAY20190325120621
On-pack-konkurranse som fenger20190322082227
Mer kampanjetrykk20190320154457